Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Profesionalams

S’MATCH-IT: Sprendimai iš medžio

Nuo tradicinių iki itin novatoriškų medžio paviršių

Kokybiška sportui skirta danga iš medžio yra neatsiejama tokių sporto rūšių kaip krepšinis, tinklinis, rankinis, sieninis, šokiai ir kovos menai treniruočių ir tobulėjimo dalis.
Bėgant metams sporto veiklai kuriamos medžio sistemos smarkiai tobulėja – gerėja ir kokybė, ir dangos pagrindas. Šiuo metu Tarkett Sports siūlo keturių skirtingų tipų sportui skirtus medžio paviršius, pagamintus iš skirtingų rūšių medienos:
: Reflex M Evolution, Multiflex M, Proflex M and Sportable.
 

 • Klasikinė medžio sistema bet kokiai sportinei veiklai

  Reflex M Evolution danga –alternatyvus lengvai montuojamas sportui skirtas paviršius. Reflex M Evolution danga, kurioje dera aukštos kokybės medžiagos ir paprasta konstrukcija, užtikrina tinkamą smūgių absorbciją esant bet kokiai sportinei veiklai

 • Universalus sprendimas

  Multiflex M pasižymi visomis savybėmis, kurių gali tikėtis viso pasaulio mėgėjai ir profesionalūs sportininkai.

 • Geriausios funkcinės savybės

  Proflex M pasižymi puikiomis fizinėmis savybėmis ir tinka bet kokiai įstaigai, kai reikalinga smūgių absorbciją ir nuoseklų kamuolio atšokimą užtikrinanti grindų danga. Ši sistema puikiai tinka profesionaliame lygmenyje. Proflex M – tai puikus sprendimas, kai siekiama sumažinti traumų riziką dažnai treniruojantis.

 • Paruoštas naudoti mobilusis sprendimas

  Nuolat jaučiamas vis didesnių daugiafunkcių mobiliųjų arenų ir stadionų poreikis. Kai toje pačioje arenoje reikia suorganizuoti skirtingus sporto ar socialinius renginius, vos naktį užtrunkantis montavimas suteikia daugiau lankstumo. Sritinio elastingumo mobilioji danga Sportable buvo sukurta ir pagaminta specialiai tokioms situacijoms ir jau yra pripažinta kaip geriausias kompromisas organizuojant didelius sporto renginius.