Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Profesionalams

Sandėlis

Iliustracija „Tarkett“ parduotuvės prekybos centrai sandėlis

Atsparios dilimui, sunkioms apkrovoms ir raižymui
Lengvai valomos

Compact xf²

„Linoleum xf“

Plati ir patraukli spalvų ir raštų gama. Teikiama skirtingų storių. Paviršius apsaugotas „xf²“, kad būtų itin tvirtas, lengvas valyti ir prižiūrėti.

Linoleumas xf² Bfl

„Linoleum xf“

Linoleumo „Bfl“ atsparumą ugniai užtikrina natūralios sudedamosios dalys, jame nėra liepsnos slopiklių. 10 „Veneto“ spalvų šis produktas idealiai tinka koridoriams ir išėjimo zonoms.

„Premium“

Kompaktinės homogeninės vinilinės grindys

„Tarkett“ „Premium“ buvo atnaujinta ir kartu su „Eclipse“ („Spirit“ ir „Eclipse Classic“ kolekcijos) bei „Premium“ tapo plačiausiu vienalytės vinilinės grindų dangos pasiūlymu nekryptinio dizaino srityje. Padidėjus spalvų skaičiui ir atsiradus naujam pasiūlymui („Primo Safe.T“, „Primo Acoustic“ ir „Primo SD“), tapo lengviau kurti koncepcijas ir koordinuoti projektus (švietimo, sveikatos priežiūros ir kitų tipų viešiesiems pastatams), nes yra galimybė maišyti ir derinti bet kokio tipo grindų dangas iš vieno visiškai suderinamo dizaino pasiūlymo.

„Acczent Excellence“

Kompaktinės heterogeninės vinilinės grindų dangos

Gamtos įkvėptų spalvų ir tonų gausybė ir šiuolaikiškas dizainas, suderintas su puikiu atsparumu įpjovoms, nutrynimui ir įplyšimams.

Veneto Sicuro xf² R10

„Linoleum xf“

Slip resistant rating which combines the need for a secure grip with the ease of cleaning of xf² surface treatment.

Loose-lay

„Luxury Vinyl Tiles“

Plaukiojančioji „Tarkett LVT“ grindų danga vienija šiuolaikiškus dizaino efektus ir eksploatacines savybes, tarp kurių yra grindų sukibimas ir stabilumas, puikus atsparumas dėvėjimuisi, maži priežiūros poreikiai ir plaukiojančiojo įrengimo privalumai.

Wallcoverings

Sienų danga

Vinyl wallcoverings protect walls in heavy traffic areas against impacts, shocks, scratches and stains. Flexible and easy-to-install, they help to lower repair and maintenance costs by reducing damage to walls over the long-term. Tarkett wallcoverings are treated with our Top Clean surface protection for easy cleaning and extra resistance to scuffs, scratches and stains. They are all colour-coordinated with our flooring ranges and are cleanroom-approved to provide a full solution for your projects.