Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Profesionalams

Sprendiniai sportui patalpose

Geriausias sprendimas bet kokiai aplinkai ir bet kokiam sportui

Grindų dangos sportui iš Tarkett Sports kasdien naudojamos daugybėje sporto salių ir įstaigų visame pasaulyje. Tai stabilus pagrindas po kojomis kasdienei sportinei veiklai, drauge tai saugumo, komfortiškumo, funkcionalumo ir estetikos derinys. Tarkett Sports produktai kuriami taip, kad būtų patenkinti visų sporto veiklos dalyvių, įskaitant vadovus ir pačius sportininkus, reikalavimai. Mes esame vienintelis grindų dangos sportui gamintojas, galintis pasiūlyti visų tipų dangą (vinilinę, linoleumą, medžio ir kombinuotųjų grindų). Mes padedame klientams rasti jų projektui tinkamiausią sprendimą, atsižvelgdami į montavimą, priežiūrą ir funkcionalumą visą produkto tarnavimo laiką.

Ideali universali grindų danga
Omnisports – tai universali vinilinė sportui skirta grindų danga, pritaikyta įvairiems sporto renginiams. Galimi penki Tarkett Sports produkto Omnisports storio variantai, todėl dangą galima pritaikyti prie įvairių smūgių absorbcijos ir funkcinių savybių reikalavimų, skirtingų lygių sporto veiklos ir skirtingų poreikių.

Nuo tradicinių iki itin novatoriškų medžio paviršių
Kokybiška sportui skirta danga iš medžio yra neatsiejama tokių sporto rūšių kaip krepšinis, tinklinis, rankinis, sieninis, šokiai ir kovos menai treniruočių ir tobulėjimo dalis. Bėgant metams sporto veiklai kuriamos medžio sistemos smarkiai tobulėja – gerėja ir kokybė, ir dangos pagrindas. Šiuo metu Tarkett Sports siūlo keturių skirtingų tipų sportui skirtus medžio paviršius, pagamintus iš skirtingų rūšių medienos:

Įvairių funkcinių savybių derinys
Lumaflex asortimentas – tai išskirtinė kombinuotoji grindų dangos sistema, kuri gali būti derinama su vinilo ar linoleumo viršutiniu sluoksniu. Dėl šio unikalaus derinio sukuriama neįtikėtinai patikima sistema, atitinkanti aukščiausius standartus ir funkcinių savybių reikalavimus.

Pailgina jūsų grindų dangos ir sporto įstaigos tarnavimo laiką
Apsauginės dangos puikiai apsaugo jūsų sportui skirtą grindų dangą. Tarkett Sports sukūrė trijų tipų apsaugines grindų dangas, kurios sumažins jūsų dangos priežiūros sąnaudas ir pačios dangos dėvėjimąsi. Tai Protectiles ir Touchdown. Dėl šių apsauginių dangų savo sporto įstaigą galite lengvai ir greitai paversti sale ne sporto renginiams, pavyzdžiui, kongresams ar koncertams.

Novatoriškas sprendimas bet kokiam projektui
Tarkett Sports siūlo jums visapusį sprendimą jūsų sporto įstaigai, įskaitant montavimo įrankius ir apdailos priedus. Tarkett Sports priedų asortimentas patenkins kiekvieno kliento poreikius:
– greitesnis ir paprastesnis montavimas bei lengva priežiūra aptarnaujančiam personalui, o žaidėjams
– greitai paruošiama salė, komfortas ir saugumas