Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Profesionalams

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

01/  Kaip surasti norimą gaminį?
02/  Ar galiu įsigyti gaminių internetu?
03/  Ar galiu internetu pasiteirauti kainos?
04/  Ar yra internetinė modeliavimo priemonė?
05/  Ar galiu iš jūsų svetainės atsisiųsti atvaizdų?
06/  Ką daryti, jei nerandu atsakymo į savo klausimą?
01/ Kaip surasti norimą gaminį?

Galite pasinaudoti pradžios puslapyje esančiu pagrindiniu meniu ir ieškoti gaminių įvairiais būdais:

  • Pagal paskirtį : pasirinkite „Sprendiniai pagal paskirtį“, kad pamatytumėte kiekvienam sektoriui (sveikatos apsaugos, švietimo, svetingumo ir kt.) tinkamus gaminius.
  • Pagal gaminio tipą : pasirinkite „Gaminiai“, kad gautumėte visą informaciją apie mūsų grindis, skirtą įvairioms kolekcijoms ir kategorijoms.

Be to, galite pasinaudoti paieškos funkcija, kad rastumėte tai, kas geriausiai tinka jūsų reikalavimams.

02/ Ar galiu įsigyti gaminių internetu?

Internetu galite pasiteirauti kainos. Pasirinkę gaminį spustelėkite nuorodą „Paprašyti kainos“ arba iš meniu „Kreipkitės į mus“ eikite tiesiai į „Paprašyti kainos“.

Jei turite prieigą prie mūsų internetinės parduotuvės, iš pradžios puslapio galite eiti tiesiai į „B2B internetinę parduotuvę“.

03/ Ar galiu internetu pasiteirauti kainos?

Pasirinkę gaminį spustelėkite nuorodą „Paprašyti kainos“ arba iš meniu „Kreipkitės į mus“ eikite tiesiai į „Paprašyti kainos“.

Kad mūsų ekspertai galėtų įvykdyti jūsų užklausą, svarbu užpildyti skirsnį „Projekto informacija“. Po to forma bus išsiųsta mūsų prekybos skyriui, kuris susisieks su jumis, kad aptartų kainą.

04/ Ar yra internetinė modeliavimo priemonė?

„Projektų dizaineris“ suteiks galimybę jums pamatyti, kaip atrodys grindys. Pasirinktas gaminys bus pavaizduotas virtualiajame kambaryje, kurio parametrus galite nustatyti.

05/ Ar galiu iš jūsų svetainės atsisiųsti atvaizdų?

Jeigu jums teikia pateikti į išsamią skaitmeninių išteklių biblioteką, meniu „Apie „Tarkett“ eikite į „Spaudos centrą“ ir pasirinkite „Medijos biblioteka“.

06/ Ką daryti, jei nerandu atsakymo į savo klausimą?

Jei reikia daugiau informacijos apie mūsų paslaugas, pradžios puslapyje eikite į „Kreipkitės į mus“ ir užpildykite kreipimosi formą. Turi būti aiškiai nurodyta jūsų užklausos tema, kad žinutė būtų nusiųsta atitinkamam „Tarkett“ ekspertui.