Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Profesionalams

Cradle to Cradle® sertifikatas

Parketas: „Cradle to Cradle®“ sidabrinis sertifikatas

„Tarkett“ gavo „Cradle to Cradle®“ sidabrinį sertifikatą už savo daugiasluoksnio parketo kategorijas „Epoque“, „Tango“, „Salsa“, „Rumba“ ir „Professional“, gaminamas Švedijoje ir Lenkijoje . „Tarkett“ yra pirmoji medinių grindų dangų gamintoje Europoje, kurios gaminiams buvo suteiktas „Cradle To Cradle®“ sertifikatas.

Suteikiant „Cradle to Cradle“ sertifikatą įvertinama pagal tokius kriterijus kaip sudėtis, medžiagų pakartotinis panaudojimas ir gamybos ekologiškumas tokiose srityse kaip energijos gamyba ir vandens tausojimas. Pagal energijos ir vandens kriterijus „Tarkett“ veikla įvertinta auksiniu lygiu. Visos mūsų medienos gamybos įmonių pjuvenos regeneruojamos paverčiant energija gamyklose arba parduodamos trečiosioms šalims energijai gaminti.

Nuo 2009 m. „Tarkett“ grupė dalyvauja vykdant ambicingą tvarumo strategiją, kuria siekiama kuo labiau sumažinti poveikį aplinkai ir projektuoti gaminius, kurie prisideda prie žmonių gerovės ir kuriuos baigus naudoti galima pakartotinai panaudoti kaip žaliavą kitiems produktams, laikantis „Cradle to Cradle“ principų. „Tarkett“ yra įsipareigojusi laikytis Jungtinių Tautų pasaulinio susitarimo iniciatyvos 10 principų, paskelbė savo etikos kodeksą ir integravo pasaulinio susitarimo principus į savo pirkimo sutartis.

Epoque   Salsa   Tango

Natūralus linoleumas: „Cradle to Cradle®“ sidabrinis sertifikatas!

„Tarkett“ natūralus linoleumas pirmasis pasaulyje gavo „Cradle to Cradle®“ sertifikatą dėl tvarios technologijos. Pagamintas iš tokių medžiagų kaip sėmenų aliejus, pušų sakai, džiutas, medienos ir kamščiamedžio miltai, visiškai perdirbamas linoleumas yra puikus natūralus ir atnaujinamas produktas. Jam suteiktas „Cradle to Cradle®“ sidabrinis sertifikatas.

„Cradle to Cradle®“ sertifikatas suteikiamas vertinant pagal 5 kriterijus: medžiagos kiekį, medžiagos pakartotinį panaudojimą / pritaikymą aplinkai, atsinaujinančiosios energijos vartojimą, vandens tausojimą gamybos procese ir socialinės atsakomybės principus. Sertifikuojant vertinami gaminių sudedamųjų dalių cheminiai komponentai, įvertinant jų poveikį žmonių sveikatai ir aplinkai, o taip pat į jų perdirbimo / kompostavimo galimybes. Sidabrinis sertifikatas reiškia, kad teigiamai įvertintos visos natūralaus linoleumo sudedamosios dalys ir gamybos procesai.