Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Profesionalams

„Floorcraft“ projektavimo paslauga

Viskas gali prasidėti nuo idėjos ir troškimo sukurti unikalią, savitą aplinką – suasmenintą dizainą, kuris gali būti stilistiškai paprastas arba įspūdingai įmantrus. Galima kurti grindis nuotaikai praskaidrinti. Galbūt dramatiškas ir jaudinančias. O gal raminančias ir teikiančias pasitikėjimo. Bet kuriuo atveju – grindis su tam tikru užmoju. Dirbdami su FLOORCRAFT projektavimo paslauga galėsite įsivaizduoti, pamatyti ir patikėti tikrove.

Kiekviename pastate grindų danga gali turėti didžiulę įtaką visos aplinkos išvaizdai ir pojūčiams. FLOORCRAFT projektavimo paslauga padeda projektuotojams, architektams ir pastatų savininkams kuo geriau pasinaudoti šia kūrybine galimybe. Ši paslauga suteikia beveik neribotą pribloškiančių efektų ir akiai patrauklių koncepcijų gamą. Projektus, kurie pakinkys jūsų vaizduotę ir leis tiksliai įgyvendinti jos vaisius.

Galima rinktis iš gausaus standartinių elementų asortimento arba kurti unikalų dizainą, įskaitant logotipus ir kitą specialios paskirties grafiką.

Jokia kita grindų dangos įmonė negali pasigirti tokia grindų dizaino patirtimi ir reputacija. FLOORCRAFT projektavimo paslauga jau padėjo sukurti nesuskaičiuojamai daug individualiai pritaikytų grindų dangos projektų sveikatos apsaugos, švietimo, mažmenos ir gyvenamųjų namų statybos sektoriuose visame pasaulyje
 

Pradėta teikti 1993 m., FLOORCRAFT yra unikali ir vis universalėjanti paslaugų priemonė. Kiekviena idėja yra išnagrinėjama ir vizualizuojama. Po to, kai projektas pabaigiamas ir patvirtinamas, jis konvertuojamas į kompiuterinę programą baigiamajam sutikslinimui.

 

Koks bebūtų paprastas ar sudėtingas pradinis eskizas, paslauga suteikia klientams neabejotiną lankstumą.

Atsisiųskite FLOORCRAFT brošiūrą paspaudę čia.

Patyrusi grupė pasirengusi pritaikyti savo FLOORCRAFT įgūdžius jūsų eskizui. Ji pasiruošusi išrutulioti jūsų pradines idėjas ir padėti jas realizuoti.

Kreipkitės į savo vietinį „Tarkett“ atstovą ir teiraukitės apie FLOORCRAFT projektavimo paslaugą.